Duyuru


Göktaşı bloguna telefon numarası ve mail adresi bırakmak blogumuz tarafından uygun görülmemektedir. Göktaşı satın almak isteyen arkadaşlar goktaslari@yandex.com adresinden benimle iletişime geçebilirler.

Yoğun şekilde yorum bölümüne telefon no bırakılması nedeniyle yorumlar artik denetlenmeden yayınlanmayacak. Lütfen artık tel no veya mail içeren yorumlar bırakmayın. Ciddi göktaşı alıcıları mail ile bana ulaşabilir.

Duyuru

Elinde göktaşı olduğunu düşünen arkadaşlar lütfen göktaşlarının çeşitli açılardan resmini çekip, elinizde bulunan miktar ve telefon numaranız ile birlikte goktaslari@yandex.com adresine gönderin. İnceleyip size geri dönüş sağlanacaktır.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada Gelinlik Giymek

 

Rüyada gelinlik giymek eğer gelinlik giyen kişi bekar ise evleneceğine işarettir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işaret ediyor. Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, orta yaşlı kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürur işarettir.

 

gelinlik giymek gören kimse eğer evli değilse yakın bir zamanda evleneceğine işarettir. Fakat gelinlik temiz ve güzel bir gelinlik ise mutlu olunacak. Gelinlik kirli veya yırtık ise sonu belirsiz bir evlilik olacağı anlamına gelmektedir. Uyku açıklamalarına baktığımızda, rüyada gelinlik görmek, güzel şeylerin olacağına delalettir. Rüyada gelinlik görmek, güzel haberler alınacağına ve güzel günler yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyada gelinlik görmek, neşeli ve huzurlu günlerin kapıda olduğunu işaret etmektedir.

 

Rüyada gelinlik görmek gelinlik giymek genel olarak temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, kirli, pis gelinlik bunun tersini ifade eder Yeni, şık bir gelinlik giymek olumlu mesajlar verirken, eski, yırtık, perişan bir gelinlik giydiğini görmek olumsuz mesajlar veriyor. Rüyada evlilik, evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek konusunda evlenmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

 

Rüyada beyaz renkli gelinlik saflığı, mükemmellik, barış, masumiyet, şeref, temizlik, farkında olma ve yeni başlangıçları temsil eder, Rüyada bej renkli gelinlik görmek Aynı zamanda bazı konudaki nötr veya tarafsız yerinizi gösterebilir. Rüyada siyah renkli gelinlik bilinmeyen, bilinçsiz, tehlike, gizem, karanlık, ölüm, yas, red, nefret veya kin işaretler, Rüyada mavi renkli gelinlik doğruluk, bilgelik, cennet, sonsuzluk, bağlılık, huzur, sadakat ve açıklık temsil eder. Rüyada kahverengi renkli gelinlik materyalizm, pratiklik, yerel mutluluk, fiziksel rahatlık, tutuculuk, bir materyalist karakterini gösterir, Rüyada koyu kırmızı renkli gelinlik zenginlik, başarı ve refah simgeliyor. Bu potansiyel güç göstergesidir.

 

Rüyada fulya renkli gelinlik, bu rüya aynı zamanda duygusal istikrar ile alakalıdır. Rüyada altın renkli gelinlik bir manevi ödül, zenginlik, incelik ve çevresini gelişme yansıtır. Rüyada gri renkli gelinlik korku, depresyon, kötü sağlık, kararsızlık ve şaşkınlık gösterir. Rüyada yeşil renkli gelinlik olumlu bir değişim, sağlık, büyüme, bereket, şifa, umut, canlılık, canlılık, barış ve huzur anlamına gelir. Rüyada pembe renkli gelinlik dış görünüşünüz hakkındaki endişelerinizi, seks ve şehvet temsil eder.

 

Rüyada açık renkli gelinlik maneviyat ve ilahi koruma anlamına gelir, rüyada fildişi renkli gelinlik Bir şey ya da biri, tahmin ettiğiniz gibi mükemmel olmadığını işaret eder, Rüyada kırmızı renkli gelinlik gelişiminizin tamamlamış olduğunuzu, yeni hayata adım atabileceğinizi işaret eder. Rüyada leylak renkli gelinlik düşüncelerden uzaklaşıp, zihin berraklığına kavuşmanın gerektiğini ve daha olumlu düşünmeye başlamanızı, Rüyada Mavi renkli gelinlik uygunluk ve bireysellik eksikliği gösterir, çok makul bir rüya değil, Rüyada Zeytin yeşili renkli gelinlik Eğer ortamda barışı sağlamak gerekiyorsa size ihtiyaç var demektir.

 

Rüyada turuncu renkli gelinlik dostluk, nezaket, cömertlik, canlılık, sosyal sembolüdür. Rüyada mor renkli gelinlik görmek yetenek, şifa sevgi, şefkat ve merhametin, bağlılığın bir göstergesidir. Rüyada gümüş renkli gelinlik adalet ve saflığı temsil eder. Rüyada turkuaz renkli gelin kıyafeti güç, karışık ve doğal enerji, şifa sembolize eder. Rüyada menekşe renkli gelinlik yüksek bir hissi anlayış ve özel yakınlık duygusuna sahip olduğunuzu ifade eder. Rüyada sarı renkli gelinlik bu uykunun hem olumlu hem de olumsuz çağrışımları vardır. Rüyadaki diğer unsurlarla birlikte değerlendirilmelidir.

 

Rüyada evli birinin gelinlik giymesi, rüyada gelinlik giymek ne anlama gelir, rüyada gelinlik giymek neye çıkar, rüyada evli kadının gelinlik giymesi, rüyada gelinlik giymek ihya, rüyada evliyken gelinlik giymek, rüyada gelinlik giymek evlenmek, rüyada gelinlik görmek.

Hiç yorum yok: