Duyuru


Göktaşı bloguna telefon numarası ve mail adresi bırakmak blogumuz tarafından uygun görülmemektedir. Göktaşı satın almak isteyen arkadaşlar goktaslari@yandex.com adresinden benimle iletişime geçebilirler.

Yoğun şekilde yorum bölümüne telefon no bırakılması nedeniyle yorumlar artik denetlenmeden yayınlanmayacak. Lütfen artık tel no veya mail içeren yorumlar bırakmayın. Ciddi göktaşı alıcıları mail ile bana ulaşabilir.

Duyuru

Elinde göktaşı olduğunu düşünen arkadaşlar lütfen göktaşlarının çeşitli açılardan resmini çekip, elinizde bulunan miktar ve telefon numaranız ile birlikte goktaslari@yandex.com adresine gönderin. İnceleyip size geri dönüş sağlanacaktır.

Dabbe Bir Cin Vakası Filmi Ceyda T Kayıtları

Dabbe Bir Cin Vakası Filmi Ceyda T KayıtlarıDabbe Bir Cin Vakası Filmi Ceyda T kayıtları 1990’lı yılların ortalarında gerçekleşmiş olan ve Ankara’da bir tıp fakültesi hastanesine müracaat eden Ceyda, Sinan ve onların kızı Burcu’nun yaşadığı yedi günlük dehşet verici günlere dayanıyor.

 

Ceyda T hastaneye uykusuzluk problemi ile gidiyor. Yapılan tüm tetkiklerde herhangi bir bulguya rastlanmıyor. Çekilen EEG ve beyin tomografisi normal çıkıyor. Hastanın son bir aydır uykusunda yürüdüğü ve saldırganlaştığı ortaya çıkıyor ve doktoru uykuda yaptığı davranışları daha iyi anlayabilmek için evlerine video kamera yerleştirilmesini öneriyor.Bu olay yönetmen Hasan Karacadağ’a Dabbe film serisinin üçüncü filmi olan Dabbe Bir Cin Vakası filmi için ilham kaynağı oluyor. 150 kopya ile Türk seyircisi ile buluşan Dabbe Bir Cin Vakası filmi Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu’daki korku sineması sevenler tarafından da ilgiyle izlenmeye aday görünüyor.       

Hiç yorum yok: