Duyuru


Göktaşı bloguna telefon numarası ve mail adresi bırakmak blogumuz tarafından uygun görülmemektedir. Göktaşı satın almak isteyen arkadaşlar goktaslari@yandex.com adresinden benimle iletişime geçebilirler.

Yoğun şekilde yorum bölümüne telefon no bırakılması nedeniyle yorumlar artik denetlenmeden yayınlanmayacak. Lütfen artık tel no veya mail içeren yorumlar bırakmayın. Ciddi göktaşı alıcıları mail ile bana ulaşabilir.

Duyuru

Elinde göktaşı olduğunu düşünen arkadaşlar lütfen göktaşlarının çeşitli açılardan resmini çekip, elinizde bulunan miktar ve telefon numaranız ile birlikte goktaslari@yandex.com adresine gönderin. İnceleyip size geri dönüş sağlanacaktır.

Cehennem Melekleri 2 Oyuncuları

Cehennem Melekleri 2 Oyuncuları

The Expendables (Cehennem Melekleri) serisi Sylvester Stallone ile hayat buldu ve ünlü oyuncunun en önemli projelerinden birisi oldu. Özellikle ilk filmin senaryo konusunda pek beğenilmemesine rağmen muhteşem aksiyon sahneleri nedeniyle izleyiciden çok fazla ilgi görmüştü. The Expendables 2 filminde ise aksiyona yeni ünlü isimler katılıyor ve neredeyse birinci filmi ikiye katlıyor.


Cehennem Melekleri 2 filminde Barney Ross (Sylvester Stallone), Mr. Church (Bruce Willis), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), Jean Claude van Damme, Chuck Norris, Terry Crews, Arnold Schwarzenegger gibi çok sayıda ünlü oyuncu yer alıyor.

 
Cehennem Melekleri Filmi Fragmanı

Hiç yorum yok: