Duyuru


Göktaşı bloguna telefon numarası ve mail adresi bırakmak blogumuz tarafından uygun görülmemektedir. Göktaşı satın almak isteyen arkadaşlar goktaslari@yandex.com adresinden benimle iletişime geçebilirler.

Yoğun şekilde yorum bölümüne telefon no bırakılması nedeniyle yorumlar artik denetlenmeden yayınlanmayacak. Lütfen artık tel no veya mail içeren yorumlar bırakmayın. Ciddi göktaşı alıcıları mail ile bana ulaşabilir.

Duyuru

Elinde göktaşı olduğunu düşünen arkadaşlar lütfen göktaşlarının çeşitli açılardan resmini çekip, elinizde bulunan miktar ve telefon numaranız ile birlikte goktaslari@yandex.com adresine gönderin. İnceleyip size geri dönüş sağlanacaktır.

Max 2 izle

Max Maceraları 2 Krallığa Yolculuk filminde “Aslan Max” ve “Gölgelerin Efendisi” arasındaki mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Aslan Max ve arkadaşları güç kristalini eline geçirmiş olan ve daha da güçlenen Gölgelerin Efendisi ile baş etmeye çalışıyor. Bakalım Max Maceraları 2 Krallığa Yolculuk filminde Max ve dostları Aslan Krallığını Gölgelerin Efendisinden koruyabilecek mi? Max Maceraları 2 Krallığa Yolculuk 27 Temmuzda sinemalarda olacak.

Filmin fragmanını aşağıdaki videolarda izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok: